منظورم خانوماست! (قاعدتا نه همه خانوما)

بعععععععععله.

می دونن وقتی کاری باهات دارن و میخوان تو تلگرام ازت بپرسن چه عکسیو واسه پروفایلشون بذارن.بعد می پرسه می تونم ازتون یه سؤال کنم؟؟؟؟

می دونن با ل.اس زدن با بعضی مرد ها میشه خودشونو بالا بکشن (طرف هم کارمنده دانشگاهه هم واسه ارشد می خونه هم استعداد درخشانه!!!)

حتی تو آقایون هم م وارد فوق در بسیاری از موارد صدق می کنه.

جدیدا فهمیدم یه کشش نا خود آگاهی ام به این موضوع دارن؛ طرق زنگ تلگرام زده بود  یه سؤالی برام پیش اومده. کی کلاسن ندارین بهتون زنگ بزنم؟

بنده: فلان ساعت کلاس دارم؛ همین جا بگین دیگه

اون: ممنون. ببخشید مزاحمتون شدم.

من هم اینجوری موندم که وات د قاز؟ ////////:

ازون موقم دیگه تلگرام نزده (:

چیزی که به عینه دیدم اینه که 90 درصد خانوما و 98 درصد آقایون گرامی به ل.اس زدن ارادت خاصی دارنیه ولعیه اشتهای سیری ناپذیر.

به شخصه سعی می کنم این کار رو انجام ندم حتی اگه طرف مقابل مجرد باشه و خودشم بخواد این فرایند رو.دلیلشم این نیس که پسر خوبی ام (!) یا انسانی والا مقام! خیر.دلیلش اینه که از بچگی اینجوری بزرگ شدم؛ واسه خودم قوانینی داشتم و نخواستم تغییری توش ایجاد کنم.بیشتر اوقات نخواستم تغییر کنم در هیچ زمینه ای.الانم 21 سالمه و مث آهو دارم تو منجلاب غرق می شم.

+پی نویس: دارم یه کارایی تو باصطلاح دانشگاه انجام میدم شاید تا آخر تحصیلم یه کم نگرانیمو  درباره آیندم کم کنه.

چــــــــــــــــــــرت و پـــــــــــــــــــــــــــــرت یه ,هم ,تو ,تلگرام ,کنم ,واسه ,می دونن ,اینه که ,اس زدن ,ل اس ,فرایند رومنبع

انواع بر و بچ لوزر

بدون عنوان

اندر احوالات گنـــابادی ها

they know how to make up ur mind

I saw that her this morning

جواد :)

life is not fun

مشخصات

آخرین جستجو ها

شب البالویی rickyvlqc6 homepage دانلود فایل آشپزی خرید پارکت آرتا درب و پنجره دوجداره UPVC فرش کاشان آپشن خودرو | دنیای آپشن تعمیر باسکول درمان لکنت زبان